NC Géčko
MENU  

AKCE CENTRA

DEN SLEV V GÉČKU

DEN SLEV V GÉČKU / 21. 9. 2019

SLEVY AŽ 50%!

V sobotu 21. září se můžete těšit na slevy až 50%! ????

Navíc při nákupu nad 500 Kč v tento den můžete vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč zpátky! Stačí předložit účtenku naší hostesce a vyhrát jednu z pěti dárkových poukázek ❣

A na jaké slevy se můžete těšit??

- Optika Lunettes - sleva 10% na obruby a 50% na skla při zhotovení kompletní zakázky.
- Pet center - sleva 20% na libovolná produkt. Neplatí na zlevněné a akční zboží.
- Orsay - sleva 20% na New Collection. Sleva se nevztahuje na produkty SPECIAL PRICE, dárkové poukázky, zlevněné zboží a nepojí se s žádnou jinou akcí či akční nabídkou.
- Yves Rocher - sleva 40% na jeden parfém nebo toaletní vodu. Sleva se nevztahuje na produkty označené zeleným bodem. Slevy a nabídky se nekumulují.
- Yves Rocher - kosmetický salón hydratační rostlinná péče o obličej, 60 minut jen 790 Kč. Sleva se nevztahuje na produkty označené zeleným bodem. Slevy a nabídky se nekumulují.
- Bambule - sleva 20% na vše. Sleva se nevztahuje na lego, kočárky, autosedačky a jejich doplňky a na položky označené hvězdičkou. Slevy a akce nelze sčítat.
- Banquet - sleva 20% na veškerý nezlevněný sortiment.
- Banquet - sleva až 50% na vybrané produkty.
- CCC - sleva 20% na vše. Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží, nákup dárkových karet a tašek Unicef. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi.
- TRIOLA - Styling day - odborné poradenství při výběru té správné podprsenky, 15% sleva na veškerý sortiment(12% styling + 3% členství v klubu Triola), welcome drink a služby vizážistky zdarma.
- CORADIA - sleva 25% na příslušenství pro mobilní telefony.
- dm drogerie - 10x více bodů na celý nákup.
- Klenoty Dara - bonus -20% při nákupu nad 2 000 Kč - na všechny zlaté a stříbrné šperky, ocel i hodinky. Slevy nelze sčítat s jinými slevami. Nevztahuje se na snubní prsteny.
- Lívancovna - sleva 50% na lívance.
- Erotic City - sleva 15 % na celý sortiment. Akce neplatí pro zlevněné a akční zboží, jehož cena končí „9“ a na dárkové poukazy.

Slevové kupónky budou k dostání na zúčastněných prodejnách, ve stojanech na pasážích Géčka a Globusu a naleznete je i na webu www.geckoostrava.cz.FOTOGALERIE