BAMBULE

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 -20:00

Kontakt

602 119 164
moostrava@alltoys.cz
www.bambule.cz

Sortiment

Stavebnice a puzzle
LEGO
Plyšové hračky
Dřevěné hračky
Společenské hry
Kreativní a naučné hry
Sortiment pro nejmenší
Na ven a sport

Maloobchodní síť prodejen Bambule zahájila svou činnost v roce 2001. V současné době pod touto značkou funguje přes třicet kamenných prodejen. Bambule je největším maloobchodním řetězcem na trhu s hračkami.

Klub Bambule

Věrnostní Klub hraček otevírá bránu k výhodám všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům, zkrátka všem milovníkům krásných a zábavných her a hraček, kteří chtějí udělat radost svým malým ratolestem. V tomto klubu mohou členové vybírat z toho nejširšího portfolia produktů, a to napříč sítí nejlepších hračkářství na trhu.

Výhody Klubu hraček můžete využívat ve všech kamenných prodejnách Bambule a také na e-shopu : www.bambule.cz Pro jejich uplatnění je nutné znát pouze své číslo klubové karty.

Více informací o Klubu Bambule na webu: www.klubhracek.cz

Akce obchodu

OLMA

Noví Olmíkovi kamarádi jsou tady! Sbírejte samolepky, které najdete pod obaly jogurtů Olmíci piškotoví (vanilka, čokoláda) a Olmíci jogurtoví (jahodoví s maršmelouny) a získejte roztomilé plyšové kamarády za výhodnou cenu! Stačí do sběratelského alba nalepit 12 samolepek a plyšák je váš za 99,90 Kč!
Sběratelská alba si můžete vyzvednout v kamenných prodejnách Bambule nebo stáhnout v PDF verzi na webové stránce www.olmiciakamaradi.cz.
Navíc můžete soutěžit o 100x deskovou hru Strašidelný hrad! Ověřte si unikátní kód, který najdete pod samolepkou na obalu na webové stránce www.olmiciakamaradi.cz a hned se dozvíte, zda je váš kód výherní! Výhru si můžete vyzvednout na kterékoliv kamenné prodejně Bambule po předložení obalu s výherním kódem.
Akce platí od 1. 10. 2023 do 31. 1. 2024.

Upsell

SUPER TIPY z prodejen Bambule. K nákupu nad 599,90 Kč získáte zvýhodněnou cenu na vybrané hračky. Nabídka platí pouze v kamenných prodejnách do 31.12.2023.

Slevy až 60%

Slevy až 60% ve vánočním katalogu Bambule. Katalog ZDE

SUPER TIPY z prodejen Bambule

K nákupu nad 599,90 Kč získáte zvýhodněnou cenu na vybrané hračky. Nabídka platí pouze v kamenných prodejnách do 31.12.2023.