SCAN QUILT

Otevírací doba

Po-Ne: 09:00-20:00

Kontakt

www.scanquilt.cz

Sortiment

Polštáře
Přikrývky
Ložní povlečení
Prostěradla
Povlaky na polštáře
Deky
Plédy
Ručníky
Osušky
Župany

Značka SCANquilt byla založena již v r. 1992 a v současné době zaujímá se sítí 56 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.
Značka SCANquilt inspirovaná výrobou přikrývek a polštářů ve Skandinávii, přinesla nové nealergenní výrobky - přikrývky a polštáře s výplní z dutých vláken, které si velmi rychle získaly oblibu pro svoji lehkost, hřejivost a snadnou údržbu. Při výrobě výplňového rouna z prostorově tvarovaných dutých vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu.
Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. V naší nabídce naleznete kromě měkkých polštářů a hřejivých přikrývek té nejvyšší kvality také luxusní ložní povlečení, prostěradla, originální dekorační povlaky na polštáře, hebké deky a plédy, měkké ručníky, osušky i župany.
Velmi si zakládáme na kvalitě, inovacích a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Ceníme si také proto prestižních ocenění Superbrands Award, které jsme získali již desátým rokem po sobě.