MOUNTFIELD

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 -18:00
So - Ne: 9:00 - 17:00

Otevírací doba SERVISU:
Po – Pá : 9:00 – 18:00
So – Ne : zavřeno

Kontakt

327 777 111
mountfield@mountfield.cz
www.mountfield.cz

Sortiment

Zahradní nábytek a grily
Bazény
Vytápění
Wellness
Dílna
Krmivo

Pro krásnější zahrady

Jsme společnost s českými kořeny, která je spjata s tisícovkami českých a slovenských domácností.

Historii společnosti Mountfield jsme začali psát v roce 1991 a za dvě desetiletí jsme vyrostli v největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu. Začínali jsme v s jednou malou prodejnou ve středočeských Mnichovicích a dnes, v České republice i na Slovensku, provozujeme síť 74 vlastních prodejních center.

Každé centrum se skládá z prodejny, servisního střediska, bazénového centra a skladového zázemí. Jsme i největší specializovaný prodejce zahradní techniky a bazénů v celé Evropě.

Náš úspěch je založený na široké nabídce kvalitních produktů, kvalitním servisu a službách, které našim zákazníkům šetří jejich čas a energii. Důležitá je pro nás spokojenost našich zákazníků, jejich důvěra a skutečnost, že se k nám do prodejen rádi vrací. Jsme rádi, že jsme partnerem více jak 1,8 miliónu našich stálých zákazníků.

Máme za sebou 27 let poctivé práce a dál chceme stát po boku českých a slovenských majitelů zahrad při jejich práci, ale i odpočinku na jejich zahradách a zahrádkách. Je to pro nás velký závazek do budoucna.

Akce obchodu

Klub věrný přítel

Pro všechny majitele psů a koček, kteří u nás pravidelně nakupují krmivo jsme vytvořili klub VĚRNÝ PŘÍTEL. Proč takový název? To je jednoduché. Všichni naši zákazníci se díky svým nákupům krmiva stávají naším věrným přítelem a zároveň představují věrného přítele pro svého čtyřnohého kamaráda.
Více o klubu: ZDE

Vykouzlete si Vánoce ve svém stylu

Vánoce jsou to nekrásnější období v roce. Pro každého z nás představují čas setkávání a sounáležitosti s rodinou a blízkými. Jsou to svátky pohody, klidu a rozdávání radosti. Většina z nás má ale také Vánoce spojeny s koloběhem hektických příprav, shonem, nákupováním a touhou, aby vše bylo perfektní. A právě s tím vám můžeme trochu pomoct. Vytvořte si doma tu pravou vánoční atmosféru s překrásnými vánočními ozdobami, vánočním osvětlením a dekoracemi, které jsme pro Vás připravili.

Čerstvé DÁNSKÉ JEDLE

Od pátku 24.11. začíná prodej vánočních jedliček. Zárukou jejich čerstvosti a kvality jsou pravidelné návozy přímo z Dánska, kde je každý strom pečlivě vybírán našimi inspektory. Jedličky jsou k dispozici ve velikostech 1 m až 2,5 m v kategoriích EXCLUSIVE, PREMIUM a STANDARD. Ceny už od 399 Kč. Stavte se u nás pro tu svou u nás na prodejně, rádi vás uvidíme!