OPTIKA LUNETTES

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00-20:00

Kontakt

777 914 790
gecko@lunettes.cz
lunettes.cz

Sortiment

Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Doplňkový sortiment

Naše společnost působí na trhu s oční optikou již přes 20 let a tak máme bohaté zkušenosti s prodejem brýlí.

Hlavním zaměřením je prodej dioptrických brýlí, slunečních brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček i veškerého sortimentu souvisejícím s oční optikou. Díky zkušeným odborníkům a očním lékařům provádíme ve většině našich provozoven aplikaci kontaktních čoček a měření zraku.

Česká oční optika s poněkud netradičním jménem byla založena už v roce 1991. Její název „Lunettes” pochází z francouzštiny a znamená příhodně „brýle”.

Vybírat můžete ze známých světových značek, jako např. Ray-Ban, Oakley, Tommy Hilfinger, Hugo Boss, Dior, Fendi, Cartier, Polaroid, DG, Gucci a mnoho dalších i neznačkových obrub.

Vyšetření oka je na našich provozovnách prováděno na nejmodernějším přístroji (Visionix VX 120) na trhu a zajišťováno očními specialisty – očními lékaři nebo optometristy. ONLINE OBJEDNÁNÍ ZDE

Na našich provozovnách Lunettes optika Vám nabízíme veškeré služby, které souvisí s péčí jak o Váš zrak tak i o vaše brýle.

Akce obchodu

Měření zraku v Optice

Víte, že si v naši Lunettes optika s.r.o. můžete nechat vyšetřit zrak? Objednávat se můžete i online prostřednictvím webu www.lunettes.cz! Vyřešte vše rovnou na jednom místě!

Sleva na dioptrická skla

Sleva 50% na veškerá dioptrická skla