PLANEO

Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-20:00

Kontakt

553 034 707, 703 424 309
ostrava2@planeo.cz
www.planeo.cz

Sortiment

Televize, audio, video
Notebooky, tablety, počítače, hry
Mobily, foto, GPS, hodinky
Velké spotřebiče, chladničky, pračky
Malé spotřebiče, kávovary, vysavače
Zahrada, dům a hobby

PLANEO – s úsměvem pro všechny

PLANEO je specializovaná síť téměř 100 prodejen se širokým sortimentem elektra v Čechách.

V naší nabídce jsou domácí elektrospotřebiče volně stojící i vestavné, žehličky, varné konvice, topinkovače, kávovary, mixéry, kuchyňské roboty, vysavače, spotřební elektronika, televize, fotoaparáty, domácí kina, výpočetní technika, notebooky, stolní počítače, herní konzole, mobilní telefony a široká škála elektro příslušenství.

Máme pravidelné akční nabídky. Na našich obchodech Vám k sortimentu odborně poradí vyškolený personál. Je možný nákup i na splátky a doprava zdarma.

Akce obchodu

Praní a sušení

Zde je několik tipů, jak efektivněji prát a sušit prádlo, abyste maximalizovali úsporu energie:

  1. Zvolte správnou teplotu - Praní na nižší teploty (např. 30-40 °C) místo na vysoké teploty (60 °C a více) může výrazně snížit spotřebu energie.
  2. Vždy plňte pračku a sušičku na maximální kapacitu, ale nedávejte do nich příliš mnoho prádla, aby se zabránilo přetížení. To zajišťuje, že využíváte každý cyklus plně.
  3. Použijte energeticky úsporné programy - Většina moderních praček a sušiček nabízí programy, které jsou optimalizované pro úsporu energie. Používejte tyto programy, pokud je to možné.
  4. Pravidelně čistěte filtry - U sušiček a praček je důležité pravidelně čistit filtry a odvětrávání, aby se udržela optimální efektivita.
  5. Investujte do kvalitních spotřebičů - Moderní spotřebiče s nejúspornější energetickou třídou jsou obvykle lépe izolované a mají vylepšené technologie, což pomáhá snižovat spotřebu energie.
  6. Pravidelně čistěte a udržujte spotřebiče - Udržování vaší pračky a sušičky v dobrém stavu pomáhá zachovat jejich energetickou efektivitu.